Mossly
Wnętrza 2018 - jakie trendy będą obowiązywały? Inspiracje

Wnętrza 2018 – jakie trendy musisz wprowadzić do mieszkania?

Na ile wnętrza 2018 będą inne niż te mody, które budowały nasze otoczenie w ubiegłym roku? Opowiadamy o tym w ebooku!

Nowy rok to nowe rozdanie. Nie tylko dla każdego z nas – tak, damy radę wytrwać w postanowieniach noworocznych! – ale też dla różnych obszarów życia. Nowe trendy fryzur, moda, hipsterskie zajawki… I w końcu wnętrza.

Można się w tym wszystkim łatwo zgubić, od czego więc jesteśmy, jeśli nie od tego, by Wam pomóc! Przygotowaliśmy ebook (kliknij, żeby pobrać), w którym opisaliśmy 8 wybranych trendów, naszym zdaniem najciekawszych i pozwalających na największą fantazję. Zostawiających Wam dużo swobody, a więc łatwych do wprowadzenia w każdym, naprawdę każdym mieszkaniu. Każdy trend ma też swoją pulę inspiracji zdjęciowych. 🙂

Co ciekawe, nie wszystkie ubiegłoroczne trendy wypadły z tego zestawienia. Wnętrza 2018 będą przeżywać ciągle wielki szturm roślin w każdej postaci, czy naturalnych materiałów. Im silniej rozwijają się technologie, tym mocniej też wybija się nasza „odzyskana sentymentalność” (żeby nie powiedzieć „melancholia”). I nie pozostaje ukryta, bo wyrażamy ją, idąc za trendem retro we wnętrzach.
Czy jest ktoś jeszcze, kto nie przejął jakiegoś czadowego mebla po dziadkach?:)

Największe zaskoczenie tego zestawienia? Nie wiemy czy „zaskoczenie” to tak naprawdę najlepsze słowo, ale na pewno dla wielu będzie to odkrycie. Wnętrza 2018 ożywi czerwień. Tak, ten niebezpieczny do tej pory kolor. A przemyci go nic innego jak uwielbiany przez wielu z nas styl skandynawski! Musicie przyznać, że to intrygujące połączenie… Sprawdźcie jak wyszło w naszej publikacji.

Ciągle za mało nieznanych trendów? Słyszeliście o Wabi-Sabi? Jesteśmy pewni, że wielu z Was zechce go u siebie zadomowić.:)

A jeśli potrzebujecie czegoś jeszcze na zachętę – poniżej okładka ebooka i lista trendów, które wpłyną na wnętrza 2018. Zapraszamy do lektury (kliknij, żeby pobrać raport)!

I koniecznie dajcie znać, który trend najbardziej do Was przemawia. 🙂

Wnętrza 2018 okładka ebooka Spis treści wnętrza 2018

2 thoughts on “Wnętrza 2018 – jakie trendy musisz wprowadzić do mieszkania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *